PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Dc savienoti pcs invertori ražotāji ņem jums, lai saprastu definīciju datoru invertori

Dc saistīti pc invertori ražotāji stāsta, ka akumulatora enerģijas uzglabāšana, kā viena no svarīgākajām formām liela mēroga enerģijas uzglabāšanas sistēmām, ir dažādi izmantojumi, piemēram, maksimālā regulēšana, ielejas pildīšana, frekvences regulēšana, fāzes regulēšana, un avārijas rezerves.

2023-01-18 skatīt vairāk

Sadalīta fāzes invertora sastāvs

Sadalīta fāzes invertors ir līdzstrāvas uz maiņstrāvas transformators, kas faktiski ir sprieguma inversijas process ar pārveidotāju. Pārveidotājs pārveido režģa maiņstrāvas spriegumu par stabilu 12v līdzstrāvas izeju. Sadalīta fāzes invertors pārveido 12v līdzstrāvas sprieguma izeju ar adapteri par augstfrekvences augstsprieguma maiņstrāvas jaudu; abas daļas izmanto arī plaši izmantoto impulsu platuma modulācijas (pwm) tehnoloģiju.

2022-09-21 skatīt vairāk

Trīs fāžu režģa tie invertors vairumtirdzniecības cenu

Trīsfāžu režģa tie invertors vairumtirdzniecības cena stāsta jums, ka trīsfāžu režģa tie jauda ražošana ir trīsfāžu režģis savienots ar invertoru, un vienfāzes režģa tie jaudas ražošana ir vienfāzes tīkla tie enerģijas ražošana. Trīsfāžu režģa tie invertors vairumtirdzniecības cena stāsta, ka trīs fāžu režģa tie barošanas sistēma tiek plaši izmantota, invertors ir augsts jaudas blīvums, un izejas jaudas kvalitāte ir laba.

2023-02-15 skatīt vairāk

Produkta īpašības dzīvojamo trīs fāžu invertori

1. spēcīgs. * Dzīvojamo trīsfāžu invertoriem ir kompakts elektromehānikas dizains ar optimizētu termodinamiku, kas rada lielu jaudas blīvumu. * plašs mpp sprieguma diapazons ar 150% apmērā dzīvojamo trīsfāžu invertoru pv masīva sajūta optimālu enerģijas ieguvi un piemērojamo elastību gandrīz katrā situācijā.

2022-08-22 skatīt vairāk

Ac savienots pcs invertori ražotāji ņem jums, lai saprastu funkcijas un lietojumprogrammas datoru invertori

1. funkcijas. Maiņstrāvas savienoti pc invertori ražotāji jums pateikt, ka galvenā funkcija datoru invertori ir, ka zem režģa savienotas apstākļiem, enerģijas uzglabāšanas sistēma veic pastāvīgu jaudu vai pastāvīgu strāvas kontroli saskaņā ar mikrorežģa uzraudzības instrukcijām, lai uzlādētu vai izlādētu akumulatoru. Maiņstrāvas savienoti pc invertori ražotāji stāsta, ka datori invertori var izlīdzināt izeju svārstās enerģijas avotiem, piemēram, vēja enerģiju un saules enerģiju tajā pašā laikā; saskaņā ar mikrorežģa apstākļiem, enerģijas uzglabāšanas sistēma darbojas kā galvenais barošanas avots, lai nodrošinātu sprieguma un frekvences atbalstu (v/f kontrole) microgrid, Un mikrorežģis slodze tīklā darbojas, pamatojoties uz šo spriegumu un frekvenci.

2022-12-07 skatīt vairāk

Komerciālās režģa tie invertors ražotāji ķīna

Komerciālās režģa tie invertors ražotāji ķīna stāsta, ka režģi savienotas invertoru arhitektūras izmanto jaunākas augstas frekvences transformatori, tradicionālās līnijas frekvences transformatori vai transformatoru bezinvertoru arhitektūras. Komerciālās režģa tie invertors ražotāji ķīna stāsta, ka augstas frekvences transformators nav tieši nodrošina 120 v vai 240 v maiņstrāvas, bet ir datoru kontrolēta daudzpakāpju programma, kas pārvērš jaudu par augstfrekvences maiņstrāvu, pēc tam pārvērš to par līdzstrāvu, un beidzot pārvērš to atkal spriegumu un frekvenci nepieciešamo barošanas.

2023-02-22 skatīt vairāk

Produkta īpašības sadalīta fāzes invertors

NK-LB6000HNA/NK-LB8000HNA/NK-LB10KHNA/NK-LB12KHNA sadalīta fāzes invertors saules 6kw/8kw/10kw/12kw, tās mppt sprieguma diapazons/nominālais ieejas spriegums ir 125 v līdz 500 v. Sadalītā fāzes invertora akumulatora spriegums ir 85v ~ 400vdc, maiņstrāvas spriegums: 240v/211v ~ 264v sadalīta fāze, frquency: 50/60hz, sakaru ports: var/rs485/wifi/4g/drm.

2022-09-08 skatīt vairāk

Pv ess dc savienotu pc invertoru ieviešana

Jaudas pārveidošanas sistēmas (pcs) pv hibrīda invertori līdzstrāvas savienotajos pc invertori ir būtiska jebkura saules pv un akumulatoru uzglabāšanas sistēmas sastāvdaļa. Tie palīdz palielināt lielo vai mazo pv akumulatoru uzglabāšanas sistēmu pieejamību, vērtību un veiktspēju.

2022-12-28 skatīt vairāk

skatīt vairāk