O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Dc pripojené ks invertory výrobcovia vás pochopiť definíciu pc invertory

Výrobcovia jednosmerných pc inverterov vám hovoria, že skladovanie energie batérií, ako jedna z dôležitých foriem rozsiahlych systémov ukladania energie, má rôzne využitie, ako je regulácia vrcholu, plnenie údolia, regulácia frekvencie, fázová regulácia, a núdzové zálohovanie.

2023-01-18 vidieť viac

Zloženie deleného fázového meniča

Delený fázový menič je transformátor jednosmerného prúdu, ktorý je vlastne proces inverzie napätia s meničom. Prevodník prevádza striedavé napätie mriežky na stabilný výstup 12v dc. Deľovaný fázový menič prevádza výstup napätia 12v jednosmerného napätia adaptérom na vysokofrekvenčný vysokonapäťový striedavý výkon; obe časti používajú aj bežne používanú technológiu pulznej šírky modulácie (pwm).

2022-09-21 vidieť viac

Tri fázy mriežky tie invertor veľkoobchodnej ceny

Tri fázy grid tie invertor veľkoobchodná cena vám hovorí, že trojfázové grid tie generácia energie je trojfázová sieť pripojená invertorom, a jednofázový grid tie generovanie energie je jednofázová sieť tie generovanie energie. Tri fázy grid tie inverter veľkoobchodná cena vám hovorí, že tri fázy mriežka tie napájací systém je široko používaný, menič má vysokú hustotu výkonu, a výstupná kvalita výkonu je dobrá.

2023-02-15 vidieť viac

Vlastnosti produktu obytných trojfázových meničov

1. silný. * Obytné trojfázové meniče majú kompaktný elektromechanický dizajn s optimalizovanou termodynamikou generujúcou vysokú hustotu výkonu. * široký rozsah napájania mpp s 150% nadmerným rozlíšením pv pole obytných trojfázových meničov sníma optimálny výťažok energie a použiteľnú flexibilitu v takmer každej situácii.

2022-08-22 vidieť viac

Ac coupled pc invertory výrobcovia vás poznať funkcie a aplikácie pc invertory

1. funkcie. Ac pripojené pc invertory výrobcovia vám povedať, že hlavnou funkciou pc invertory je, že za mriežky pripojených podmienok, systém skladovania energie vykonáva konštantný výkon alebo konštantnú kontrolu prúdu podľa návodu na monitorovanie mikrosiete na nabíjanie alebo vypúšťanie batérie. Ac coupled pc invertory výrobcovia vám povedať, že pc invertory môžu vyhladiť výstup kolísavých zdrojov energie, ako je veterná energia a solárna energia v rovnakom čase; za podmienok mikrosiete, úložný systém energie pôsobí ako hlavné napájanie, ktoré zabezpečuje podporu napätia a frekvencie (ovládanie v/f) mikrosiete, A mikromriežka zaťaženie v sieti pracuje na základe tohto napätia a frekvencie.

2022-12-07 vidieť viac

Komerčné grid tie invertor výrobcovia čína

Komerčné grid tie inverter výrobcovia čína vám hovorí, že grid-connected inverter architektúry používajú novšie vysokofrekvenčné transformátory, tradičné line-frekvenčné transformátory, alebo transformátor bez invertora architektúry. Komerčné grid tie inverter výrobcovia čína vám hovorí, že vysokofrekvenčný transformátor neposkytuje priamo 120 v alebo 240 v striedavý výkon, ale má počítačom riadený viacstupňový program, ktorý prevádza napájanie na vysokofrekvenčný ac, potom ho konvertuje na dc, a nakoniec ho znovu prevádza napätie a frekvenciu potrebnú pre napájanie.

2023-02-22 vidieť viac

Zavedenie pv ess dc pripojené pc invertory

Napájacie konverzné systémy (pcs) pv hybridné meniče v jednosmerných spojených pc meniči sú rozhodujúcou súčasťou akéhokoľvek solárneho pv a akumulátorového systému. Pomáhajú maximalizovať dostupnosť, hodnotu a výkon veľkých alebo malých pv akumulátorových systémov.

2022-12-28 vidieť viac

Ac pripojené pc invertory výrobcovia vás pochopiť úlohu pc invertory

Ac pripojené pc invertory výrobcovia vám povedať, že energy storage converter (pcs), jeho hlavnou funkciou je ovládať proces nabíjania a vybíjania batérie energie, takže jednosmerný prúd a striedavý prúd môže byť prevedený a aktívne podporuje napätie a frekvenciu mriežky, A zlepšiť kvalitu napájania napájania. Dôležitá súčasť reťazca energetického ukladania. Ac coupled pc invertory výrobcovia vám hovoria, že ťažiaci z rozvoja novej energie, energy storage konvertory nielen otvárajú trhový priestor, ale tiež prinášajú väčšiu ziskovosť pre súvisiace spoločnosti.

2022-11-23 vidieť viac

vidieť viac