O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Vlastnosti produktu delený fázový menič

NK-LB6000HNA/NK-LB8000HNA/NK-LB10KHNA/NK-LB12KHNA split phase inverter solárne 6kw/8kw/10kw/12kw, jeho mppt rozsah napätia/menovité vstupné napätie je 125 v až 500 v. Napätie batérie deleného fázového meniča je 85v ~ 400vdc, ac napätie: 240v/211v ~ 264v split fáza, frquency: 50/60hz, komunikačný port: can/rs485/wifi/4g/drm.

2022-09-08 vidieť viac

Zloženie deleného fázového meniča

Delený fázový menič je transformátor jednosmerného prúdu, ktorý je vlastne proces inverzie napätia s meničom. Prevodník prevádza striedavé napätie mriežky na stabilný výstup 12v dc. Deľovaný fázový menič prevádza výstup napätia 12v jednosmerného napätia adaptérom na vysokofrekvenčný vysokonapäťový striedavý výkon; obe časti používajú aj bežne používanú technológiu pulznej šírky modulácie (pwm).

2022-09-21 vidieť viac

Charakteristický trojfázový reťazový invertor

V nasledujúcom odseku tohto článku vám predstavíme charakteristiku trojfázového reťazového invertora. 1. silný. * Kompaktný elektromechanický dizajn s optimalizovanou termodynamikou vytvára vysokú hustota výkonu trojfázového reťazového invertora. * Široký rozsah napájania mpp s 150% prerozmerom pv array trojfázového rozvodného invertora zaisťuje optimálny výťažok energie a použiteľnú flexibilitu v takmer každej situácii.

2022-11-02 vidieť viac

Predstavenie produktu 8-20k LT-G2 séria trojfázový reťazový invertor

Náš 8-20k LT-G2 séria tri fázy grid tie invertor bol vyvinutý pre benchmark rozsiahleho komerčného, priemyselného a rezidenčného decentralizovaného pv systému. Ktorý vyžaduje vysoký výkon, rýchlu inštaláciu, jednoduché uvedenie do prevádzky, menšiu údržbu a odolnú spoľahlivosť trojfázového reťazového invertora.

2022-10-05 vidieť viac

Vlastnosti produktu obytných trojfázových meničov

1. silný. * Obytné trojfázové meniče majú kompaktný elektromechanický dizajn s optimalizovanou termodynamikou generujúcou vysokú hustotu výkonu. * široký rozsah napájania mpp s 150% nadmerným rozlíšením pv pole obytných trojfázových meničov sníma optimálny výťažok energie a použiteľnú flexibilitu v takmer každej situácii.

2022-08-22 vidieť viac

Vlastnosti a aplikácie deleného fázového invertora

Delený fázový menič je menič, ktorý prevádza jednosmerný výkon (batéria, batéria) na konštantnú frekvenciu a konštantný napätie alebo frekvenčné modulácie a reguláciu napätia striedavý výkon (zvyčajne 220v, 50hz sínusová vlna). Delený fázový menič sa skladá z meničového mosta, ovládacej logiky a filtračného obvodu.

2022-09-14 vidieť viac

Podrobnosti o produkte bytových trojfázových meničov

Fáza troch meničov série 8-20k LT-G2 je vyvinutá pre benchmark rozsiahlych komerčných, priemyselných a obytných decentralizovaných pv systémov, ako sú obytné trojfázové meniče, vyžaduje vysoký výkon, rýchlu inštaláciu, jednoduché uvedenie do prevádzky, menej údržby a odolnú spoľahlivosť.

2022-11-16 vidieť viac

Ac pripojené pc invertory výrobcovia vás pochopiť úlohu pc invertory

Ac pripojené pc invertory výrobcovia vám povedať, že energy storage converter (pcs), jeho hlavnou funkciou je ovládať proces nabíjania a vybíjania batérie energie, takže jednosmerný prúd a striedavý prúd môže byť prevedený a aktívne podporuje napätie a frekvenciu mriežky, A zlepšiť kvalitu napájania napájania. Dôležitá súčasť reťazca energetického ukladania. Ac coupled pc invertory výrobcovia vám hovoria, že ťažiaci z rozvoja novej energie, energy storage konvertory nielen otvárajú trhový priestor, ale tiež prinášajú väčšiu ziskovosť pre súvisiace spoločnosti.

2022-11-23 vidieť viac

vidieť viac